אודות

ארבעה דורות של מצוינות בבניה

בראשית שנות העשרים ייסד מר ברוך רוטברד ז”ל, דור שני לקבלנים את חברת הבניה ב. רוטברד. חתנו אפרים פלינר, הקים את חברת פלינר והוביל אותה להישגים מרשימים, בין היתר בנייתם של מרבית הבניינים במרכז בפתח תקווה, תוך כדי שמירה על סטנדרטים גבוהים. כיום, מנהל את החברה מר גיא פלינר דור רביעי לחברת פלינר, שהינה מחברות הבניה הפרטיות המובילות והיציבות בארץ.

כתובת ואחריות אחת לכל עניין

חברת פלינר מבוססת על משפחתיות, המתאפיינת בקשר חם וקרוב עם לקוחותיה ועם עובדיה. כל פרויקט שמקימה החברה, מלווה באופן אישי על ידי מנהלי החברה, וזאת כחלק ממדיניות היחס האישי בה נוקטת החברה. במשך כל שנות פעילותה, מקפידה החברה על עמידה בכל התחייבויותיה ובמיוחד שמה את הדגש על עמידה קפדנית בלוחות הזמנים – ערך העומד בבסיס המוניטין כחברת בניה אמינה. החברה נהנת מאיתנות כלכלית וממוניטין רב בקרב הגופים הפיננסיים בישראל. עובדה זו הופכת אותה לשותף אידיאלי, אשר מוביל כל פרויקט לקו הסיום בביטחון מלא תוך עמידה בלוחות הזמנים.

בונים חוויית מגורים מושלמת

חברת פלינר אחראית לפרויקטים רבים ומגוונים בישראל, ארה”ב, איטליה וקוסטה ריקה. פרויקטים בהיקפי בנייה של אלפי יחידות דיור מפוארות, שכונות מגורים, מגדלי יוקרה, בנייני בוטיק, בנייני ציבור ומרכזים מסחריים. בין הפרויקטים המובילים של החברה ניתן למנות את מגדל פלינר, היהלום שבכתר בפתח תקווה, שנבחר לשכן בין היתר את משרדי הממשלה, מריו-הייטס, מלון דירות מפואר על חוף ימה של הרצליה, פלינר פארק בהרצליה, בית אשכול בתל-אביב, ניצני גנים, פלינר בכפר גנים, פלינר בהדר גנים ונווה עוז הירוקה בפתח תקווה, מגדל השחר, בית השחר, מגדל הדרור, נוף השרון ונוף השרון ב׳ בהוד השרון ובית אבות ״המבריא״ בכפר סבא.
לוגו 90 שנות בנייה ויצירה
לוגו dun's 100

הערך המוסף שלנו

אנו מאמינים כי הניסיון הרב שנצבר בחברתנו על פני ארבעה דורות של עשייה, לצד מתן תשומת לב לצרכי הלקוח, מביאים בסופו של דבר לשביעות רצון הלקוחות ויעידו על כך אלפי המשפחות שרכשו את דירתן מאיתנו.

בונים בעוצמה

לחברת פלינר סיווג ג’ 5 (הגבוה ביותר) המאפשר לה לבנות פרויקטים בהיקפים גדולים ביותר. החברה יוזמת ובונה את כל הפרויקטים שלה באופן עצמאי, ללא תלות בקבלני משנה. עובדה זו מעניקה לה שליטה מלאה בכל תהליכי הייזום, התכנון, השיווק והביצוע של כל פרויקט, תוך הקפדה על רף סטנדרטים גבוה במיוחד, כך שלכם הדיירים מובטחת עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים.

בונים קשר אישי

חברת פלינר גאה בכל אחד ממאות הפרויקטים שהקימה לאורך השנים, מרמת הבנייה הגבוהה ועד לאיכות המבנים הנשמרת לאורך זמן, גם שנים רבות לאחר שנמסרו הדירות לדיירים. מתן תשומת לב לצרכי הלקוח, מביאים בסופו של דבר לשביעות רצון הלקוחות ויעידו על כך אלפי המשפחות שרכשו את דירתן מחברת פלינר.

Checking...